وبلاگ

اوراق قضایی

 

اوراق قضایی که در این صفحه مشاهده می فرمائید، پرمصرف ترین هستند. علاوه بر برگه های خالی، نمونه هائی از دادخواست ها نیز عرضه گردیده اند. متون دادخواست ها و شکایات برای اطلاعات عمومی مفید هستند.
سعی داریم متون برخی احکام حقوقی و کیفری نیز برای اطلاع شما درج نمائیم. نمونه احکام حقوقی و کیفری هم می توانند به عنوان خروجی دادخواست ها و شکایات مدنظر باشند.

 

اوراق قضایی

اوراق قضایی

 

پر کردن اوراق قضائی

 

اوراق قضایی را به صرف در اختیار داشتن به معنی پر کردن صحیح نیست.  در واقع این تخصص وکیل است که اوراق را به بهترین نحو پر کند. هرگونه خطا در طرح اولیه دادخواست یا شکوائیه، موجب تضییق حقوق شما خواهد شد. بازدید کنندگان محترم لطفا به این موضوع کلیدی توجه فرمایند. شاید بهتر باشد بگوئیم که اوراق قضایی بیشتر مورد استفاده همکاران وکیل است.
در غیاب وکیل ، موکلین بهتر است که برای اطلاعات عمومی اوراق قضایی را ملاحظه فرمایند.

 

خدمات مشاوره

 

ما خدمات مشاوره ای در حد اطلاعات اولیه برای پرکردن اوراق قضایی ، در اختیار متقاضیان محترم قرار خواهیم داد. لطفا با ما در تماس باشید.
خوب است که بازدیدی هم از صفحه خدمات حقوقی ما داشته باشید. امروزه بر خلاف گذشته، اوراق به صورت پستی و دستی به مخاطبین ابلاغ نمی شود. سامانه ثنا وسیله ابلاغ هرگونه اوراق به مخاطبین است که شهروندان باید در این سامانه ثبت نام کنند.

لطفا برای دانلود هرکدام از فایل های ورد، کلیک کنید.  توجه فرمائید که به منظور دانلود بدون اشکال، اسامی فایل ها به خط فینگلیش نوشته شده که مهم نیست.

 

به امید اینکه هرکدام از فایل ها برای شما مفید واقع شده باشد.

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه