وبلاگ

درباره ما

 

 

درباره ما

درباره ما

 

انتخاب وکیل

 

مراجعین مراجع قضائی ، در پی وکیل یا مشاور حقوقی برای کمک به حل معضلات حقوقی خود هستند. تیم وکلای مجرب ما در تمامی مراجع قضائی و اداری، همراه و مدافع منافع شما خواهند بود. 
در صفحه درباره ما ، در صدد معرفی همکاران خود و توانمندی های آنان هستیم. با وجود همکاران مجرب و پیگیر، مشکلات حقوقی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.


البته با توجه به اینکه قصد اغفال موکلین عزیز را نداریم، این توضیح لازم است که وکیل متعهد به وسیله است و نه به نتیجه. در این رابطه ، مجموعه تلاش های وکیل در راستای تعهداتش، دور از چشم موکل نخواهد ماند.


بسیار دیده می شود که وکیل  نهایت تلاش را بعمل آورده، اما تصمیم گیر نهائی قاضی پرونده است. البته این هم جای توضیح دارد که در صورت تخلف قاضی، قانون راه شکایت از قاضی را برای وکیل و موکل باز گذاشته است.
شایان ذکر است که فعالیت ما از طرف مرکز وکلای قوه قضائیه تحت نظر می باشد. هرگونه تخلفی از طرف موکلین ما در این مرکز قابل شکایت و پیگیری است.

تخصص های ما

 

چه نوع پرونده هائی را همکاران ما برای وکالت می پذیرند؟
پاسخ تان را در صفحه عناوین حقوقی ملاحظه فرمائید. عناوین اشاره شده در این صفحه ، بیانگر زمینه های تخصصی ما در حوزه های مختلف هستند.


در این صفحه  تعداد  زیادی از  عناوین ذکر شده اند.  با یک کلیک روی هر عنوان، توضیحات بیشتر را ملاحظه می فرمائید.
ضمن توضیحات مبسوط حول محور همان موضوع، متون تعدادی از آرای صادره را نیز به عرض شما می رسانیم. این آرا انعکاس تجربیات پرونده های تحت وکالت همکاران ما می باشند.   

 

پرسش و پاسخ

 

تعدادی از پرسش و پاسخ های حقوقی که می توانند برای بازدیدکنندگان قابل استفاده باشند ، در صفحه پرسش و پاسخ درج گردیده اند.
پرسش ها جنبه عمومی دارند و بر اساس تجربیات همکاران ما برگزیده شده اند. 

در صورتیکه جواب سئوال خود را نیافته باشید، لطفا سئوالات خودتان را برای ما ارسال فرمائید. یقین بدانید که ما در کمترین زمان، پاسخ مناسب شما را به عرض خواهیم رسانید.

 
اوراق قضایی
 

در صفحه اوراق قضایی تعدادی از برگه های قضائی و متون دادخواست ها جهت دانلود با فرمت ورد عرضه شده اند.
شایان ذکر است که داشتن فرم حقوقی به معنی پرکردن صحیح نیست و نوشتن متن فرم در تخصص وکیل است.

 
پیوندهای مفید
 

و همچنین تعدادی پیوند های مفید برای شما بازدیدکنندگان گرامی در صفحات بعدی منظور گردیده اند. از همین پیوندها می توانید به سایت مربوطه مراجعه و از مطالب سایت استفاده نمائید.


با توضیحاتی که در صفحه درباره ما به عرض رسید ، واضح است که موسسه ما تلاش دارد تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه نماید.

نتیجه تلاش های ما را ملاحظه فرمائید
میزان موفقیت در پرونده های خانواده
۸۰%
میزان موفقیت در پرونده های حقوقی
۷۵%
میزان موفقیت در پرونده های کیفری
۹۰%
درباره ما
خانم اکرم پروان، مدیر موسسه

همکاران موسسه حقوقی عدالت گویان پروان

درباره ما
سوسن اشجاری-مدیر داخلی، کارشناس حقوق، کارشناس معماری
محمد حسین عابدینی
دکتر محمدحسین عابدینی- دکترای حقوق خصوصی از تاجیکستان
درباره ما
فرناز کریمی- وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق جزا

آنچه موکلین ما می گویند:

منوی دسته بندی خود را در مسیر: "سربرگ ساز > چیدما موبایل > عنصر منوی موبایل > نمایش و مخفی کردن > انتخاب منو " تنظیم کنید
اولین navigation menu here خود را ایجاد کنید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه